Autobuseko geltokiak eta orduak

                                                   2017-2018 AUTOBUS ORDUTEGIA

GOIZEKO ORDUTEGIA

Geralekua

Arratsaldez

ARRATSALDEKO ORDUTEGIA

ARRATSALDEZ JARDUN TRINKOAN

 
 

7:55

Usansolo

Eskolak

16:40

14:50

 

8:00

Bedia

Gane

16:43

14:53

 

8:10

Lemoa

Merkatua

16:45

14:55

 

8:13

Urkizu

Ogenbarrena

16:48

14:58

 

8:18

Igorre

Urkizu

17:00

15:10

 

8:30

Ogenbarrena

Igorre

17:05

15:15

 

8:33

Merkatua

Lemoa

17:09

15:20

 

8:34

Gane

Bedia

17:14

15:23

 

8:38

Eskolak

Usansolo

17:18

15:27